cs

Bc. Denisa Chocholová

Vítejte na mých osobních stránkách!

V současné době jsem studentkou navazujícího magisterského oboru Antropologie a genetika člověka na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. V rámci své bakalářské práce jsem se zabývala onemocněním diabetes mellitus 2. typu a jeho genetickým pozadím na půdě Endokrinologického ústavu, a podobným směrem se budu ubírat i v diplomové práci. Zároveň studuji doplňující pedagogické vzdělání se zaměřením na učitelství biologie a také jsem studentkou prvního ročníku Nutriční terapie na 1. lékařské fakultě UK. 
Téma první pomoci je mi velmi blízké. Po mnoho let závodím v atletice na extraligové úrovni, působím jako atletická trenérka ve sportovním klubu a od roku 2021 také vyučuji tělesnou výchovu na základní škole, takže první pomoc poskytuji velmi často. Také proto jsem si v rámci studia na vysoké škole zapsala kurz ZNZZ a následně i kurz Zdravotníka zotavovacích akcí. Oba kurzy byly skvělé, a proto, když mi byla nabídnuta spolupráce, jsem se s radostí připojila k týmu.
Volný čas trávím především sportem, ráda cestuji, trávím čas s přáteli a přítelem anebo si ráda přečtu nějakou knihu či trávím čas u seriálů.