Od roku 2018 studuji obor Biologie - Matematika se zaměřením na vzdělávání na Přírodovědecké a Matematicko - fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

V létě jezdím na tábory jako oddílová vedoucí, a to byl také jeden z hlavních důvodů, kvůli kterým jsem se začala o první pomoc více zajímat. V roce 2019 jsem absolvovala svůj první kurz první pomoci na PřF UK. První pomoc a její předávání týmem PP na PřF UK mě natolik pohltilo, že jsem se v následujícím roce zúčastnila i dalších navazujících a rozšiřujících kurzů a v červenci 2020 jsem absolvovala kurz Zdravotníka zotavovacích akcí. Od té doby funguji na táborech i jako zdravuška. V roce 2020 jsem se stala součástí lektorského týmu a za tuto možnost jsem moc vděčná. Myslím si, že právě první pomoc je jednou z nejdůležitějších dovedností a znalostí, o které by měl mít každý člověk alespoň nějaké povědomí. Mimo jiné již šestým rokem doučuji menší i větší děti angličtinu, češtinu a matematiku a pomáhám jim s přípravou na přijímací zkoušky.

Ve volném čase ráda čtu, tancuji, sportuji a věnuji se svým třem mladším sourozencům. Baví mě cestovat a objevovat nové kraje, ochutnávat nová jídla a péct nejrůznější dobroty.