Od roku 2018 jsem studentkou oboru Molekulární biologie a biochemie organismů na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Již pátým rokem trénuju děti různých věkových skupin (od špuntíků po teenagery) hrát badminton. Byly to právě dlouhodobé pobyty na soustředěních, při kterých se mohlo stát nejedno vážné zranění, které mě přivedly k první pomoci. S účelem zjistit, jak by se měl správný, zodpovědný, trenér zachovat v případě vážného úrazu některého z jeho svěřenců, jsem se roku 2019 přihlásila do kurzu Zdravotníka zotavovacích akcí.

První pomoc na PřF UK mě velmi chytla, proto jsem, když mi po absolvování kurzu bylo nabídnuto stát se součástí lektorského týmu, tuto nabídku s potěšením přijala. Ovládat alespoň základy první pomoci by podle mého názoru měl umět opravdu každý, jsem tak velmi ráda za to, že se na šíření těchto znalostí mohu podílet.

Kromě předávání a šíření dovedností, znalostí a zajímavostí, které mě osobně přijdou důležité, zábavné či fascinující, se také ráda poflakuju po přírodě, probírám se štosy fantasy knih a vychutnávám si okouzlující vůni a kvalitní chuť (převážně zelených) čajů.