cs

Bc. Pavel Frič

Vítejte na mých osobních stránkách!

Začátkem roku 2021 jsem dokončil bakalářské studium na provozně ekonomické fakultě ČZU a v současné době pokračuji v magisterském studiu kombinovanou formou. Pracuji v Praze, kde jsem příslušníkem Policie ČR.
Již získané znalosti z tématu první pomoci jsem chtěl dále prohlubovat a dále se v tomto ohledu vzdělávat (nikdy nevíte, kdy se vám bude znalost první pomoci hodit :)), a tak jsem v půlce roku 2021 absolvoval kurz Zdravotník zotavovacích akcí a následně dikaktiku první pomoci. V září roku 2021 jsem se přidal k lektorskému týmu první pomoci na PřF UK. Jsem moc rád, že se mohu prostřednictvím tohoto týmu více vzdělávat v daném tématu a získané infomace předávat dál.
Když se v mém životě najde nějaký volný čas, trávím ho většinou s přáteli u deskovky, filmu, nebo v restauraci. Na druhou stranu si rád udělám čas pro sebe strávený například hrou na kytaru, sportem, nebo nebo odreagováním u nějaké počítačové hry.
Moc se těším, až se uvidíme na nějakém z našich kurzů a že se z něj vrátíte alespoň z poloviny tak nadšení, jako kdysi já z mého! :)