cs

Pokyny pro všechny kurzy

(níže uvedené pokyny platí pro účastníky všech našich kurzů obecně)

Kurz "První pomoc ve škole" - LS 2016, bloková výuka I
Kurz "První pomoc ve škole" - LS 2016, bloková výuka I

Na kurz si nezapomeňte vzít:

  • Přezůvky: Protože během výuky budeme spoustu věcí trénovat a většina z nich je na zemi, máme pro Vás různé podložky. Je ale škoda, aby se na ně šlapalo v botách. Proto si prosím přineste přezůvky (pro výuku v interiérech), ale také pevnou obuv (ta se bude hodit v exteriérech).
  • Oblečení, které je možné umazat. Protože se snažíme, aby situace, které se učíte řešit, vypadaly co nejvěrohodněji, připravujeme různá namaskovaná zranění. Proto je možné, že se jako figuranti nebo jako zachraňující umažete a doporučujeme se proto před začátkem výuky převléci. Používáme sice potravinářské barvy, kterých je možné se vcelku dobře zbavit, ale i tak je tmavší oblečení lepší (pokud ho nechcete obětovat úplně) a pro spolucestující na cestě domů i příjemnější, když v tom nebudete cestovat MHD (je pravda, že byste sice vyzkoušeli připravenost poskytnout PP u běžné populace, ale...).
  • Psací potřeby a papír. Veškeré materiály dostanete vytištěné, takže Vás žádné hory poznámek nečekají. Ale i přes to je dobré mít něco s sebou.
  • Především si ale na kurz nezapomeňte vzít odhodlání proniknout do základů první pomoci a chuť si dané věci vyzkoušet! :-)

Pozn.: Občas se nám povede na kurzech pořídit pár fotografií, které si následně budete moci stáhnout z našeho facebookového profilu. Pokud by někomu z Vás skutečně vadilo být na těchto fotografiích, tak nám to, prosím, dejte vědět...