cs

Mgr. Eliška Bílá (Štěpánová)

Vítejte na mých osobních stránkách!

Jsem Absolventkou Pedagogické fakulty ZČU v Plzni, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Momentálně učím na základní škole v Ostrově anglický jazyk a tělesnou výchovu na prvním stupni. Už na gymnáziu jsem jezdila jako oddílový vedoucí na letní tábory, poté na příměstské tábory nebo jako instruktor na školy v přírodě. Na těchto akcích jsem zjistila, jak je důležité mít základy první pomoci, abych mohla nejen dětem, ale i komukoliv jinému pomoci, když by se něco stalo.
Často jsem se taky setkala s tím, že právě zdravotníci na těchto akcích chybí a je o ně velký zájem. Proto jsem se rozhodla v roce 2019 se přihlásit na kurz Zdravotníka zotavovacích akcí, abych i já mohla tuto mezeru vyplnit. Podle mě by měl mít každý učitel dobré znalosti první pomoci a umět je předávat dál jak dětem, tak i dospělým. Kurzy první pomoci na PřF UK mě opravdu nadchnuly a jsem velmi ráda, že jsem od roku 2020 součástí týmu a mohu se na rozšiřování znalostí první pomoci podílet také.

Mezi mé oblíbené aktivity patří cestování, čtení knih, sledování seriálů a sport, ať už jako aktivní účastník nebo divák.