cs

Mgr. Zdeňka Hubínková

Vítejte na mých osobních stránkách!

Jsem absolventkou Pedagogické fakulty UK, obor chemie a výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání. V současné době pracuji jako učitelka na druhém stupni základní školy, kde učím chemii, výchovu ke zdraví a přírodopis. Zároveň jsem třídní učitelkou.

Do školství jsem se dostala díky své babičce, která v něm pracovala celý život a tak jsem s dětmi byla v kontaktu již od raného věku. V minulosti jsem vedla kroužek Malý vědec v mateřské školce, působila jako instruktor na příměstských táborech a školách v přírodě, připravovala žáky na přijímací zkoušky na střední školy, gymnázia a víceletá gymnázia a občas si přivydělávala jako chůva.

K první pomoci a celkově k týmu První pomoci na Přírodovědecké fakultě UK jsem se dostala na podzim 2017, kdy jsem absolvovala základní kurz. Následně jsem u stejné skupiny v létě 2018 absolvovala akreditovaný kurz Zdravotník zotavovacích akcí a od té doby zde působím jako lektor. Mám za sebou i další kurzy specializující se na krizovou komunikaci a didaktiku první pomoci. V létě 2022 jsem si dodělala kvalifikaci absolvováním kurzu Člen první pomoci

Mezi mé koníčky patří psí handling, hokej, kultura v podobě divadel a především čas s rodinou, přáteli a svými čtyřnohými mazlíčky.

Těším se na Vás, na jednom z našich kurzů!

Zdéňa