cs

Bc. Natálie Danešová

Vítejte na mých osobních stránkách!

Od roku 2022 studuji navazující magisterský obor Antropologie a genetika člověka na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Zabývám se konkrétně významem mitochondriální DNA u karcinomu tlustého střeva a konečníku. Zároveň také studuji doplňující pedagogické vzdělání pro učitelství biologie.
O kurzu první pomoci jsem uvažovala již dlouho před studiem na vysoké škole. Nikdy nevíte, co se může stát a chtěla jsem být, kdyby bylo potřeba, schopna pomoci a první pomoc poskytnout. Když jsem poté zjistila, že si v rámci studia mohu kurz zapsat, neváhala jsem. Styl vedení kurzů a samotné téma první pomoci mě velice oslovilo, tudíž jsem si zapsala i další kurzy, například Zdravotníka zotavovacích akcí. Když mi následně byla nabídnuta spolupráce v týmu, s radostí jsem přijala a jsem velmi vděčná, že se mohu podílet na šíření vědomostí z oblasti PP.
Ve volném čase chodím vypomáhat do dvou kaváren jako baristka, ráda cestuji, trávím čas s kamarády a rodinou nebo si přečtu nějakou pěknou knihu nebo pustím film nebo seriál. Budu se těšit na kurzech!